Motor Längt: 78mm / 98mm / 118mm /138mm
Bewäert Spannung: 48V
80BLS Round Head Brushless BLDC DC Motor
Jkongmotor
80 mm
3 Phase
48v vun
10 Stéck
| Disponibilitéit: | |
|---|---|
Allgemeng Spezifikatioune |
|
| Artikel | Spezifizéierung |
| Winding Typ | Stär |
| Hall Effekt Wénkel | 120 Grad elektresche Wénkel |
| Schaft raus | 0,025 mm |
| Radial Spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Spill Enn | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radial Kraaft | 115N@10mm vum Flange |
| Max. axial Kraaft | 45N |
| Isolatioun Klass | Klass B |
| Dielektresch Kraaft | 500VDC fir eng Minutt |
| Isolatioun Resistenz | 100MΩ Min., 500VDC |
| Modell Nr. | Bewäert Spannung | Motor Längt | Aktuell | Bewäert Kraaft | Rotor Inertia | Bewäert Dréimoment | Bewäert Geschwindegkeet | Gewiicht |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motors Drot | Hall Sensor Drot | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Giel | Gréng | Blo | Rout | Schwaarz | Yello |
Gréng | Blo |

Connectoren, Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Metal Pulleys
Plastik Pulley
Gear
Schaft Pin
Schacht Schacht
Panel Mount
Huel Schaft
Schacht Schacht
Panel Mount
Eenzel Appartement
Dual Flat
Schlëssel Schaft
Kabelen
Flanges
Schaft
Lead Schrauwen Rod
Encoder
Bremsen
Gearboxen
Motor Kits
Integréiert Treiber
Méi personaliséiert
JK80BLS Serie Drot Connections.pdf
JK80BLS01 Holding Dréimoment Leeschtung curve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ALL RECHTER RESERVED.