JK80BLS03 kódolóval
Jkongmotor
3000 ford./perc
4 pólus
80 mm
48V
10 db
| Elérhetőség: | |
|---|---|
Jkongmotor 80MM 48V kefe nélküli bldc egyenáramú szervomotor (JK80BLS03) 3000rpm fordulatszámmal és 80x80x118mm mérettel, 1,05 Nm és 330 W teljesítménnyel. További különböző bldc motorok (mint például sebességváltó, fék, jeladó, vagy integrált motorok) iránti igény esetén kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!!!
Típus: 48V 80mm kefe nélküli dc szervomotor
Modell neve: JK80BLS03
A fázisok száma: 3
Pólusok száma: 4
Névleges fordulatszám: 3000 ford./perc
Névleges nyomaték: 1,05 Nm
Névleges teljesítmény: 330W
Nyomatékállandó: 0,126 Nm/A
Szigetelési osztály: B
Opcionális alkatrészek: sebességváltó, jeladó, fék, integrált meghajtó...
Keret mérete: ( 80 x 80 mm)
Testhossz: 118 mm
Tengely átmérő: 14mm
Vezetékek száma: 4
Vezetékek hossza: 300 mm
Érzékelő: Hall érzékelő
Kódoló: 1000PPR
Súly: 2,6 kg
| Bldc Motors vezetékek | Hall érzékelő vezetékek | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sárga | Zöld | Kék | Piros | Fekete | Yello |
Zöld | Kék |
| Vcc-kódoló feszültség (+5V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder A fázisbemenet | EB-Encoder B fázis bemenet | EZ-Encoder Z fázis bemenet |
| PIROS | FEKETE | ZÖLD | KÉK | SÁRGA |
Általános előírások |
|
| Tétel | Specifikáció |
| Tekercselés típusa | Delt |
| Hall hatásszög | 120 fokos elektromos szög |
| A tengely kifogyott | 0,025 mm |
| Radiális játék | 0,02mm@450g |
| Hosszirányú holtjáték | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.sugárirányú erő | 115N@20mm a karimától |
| Max. axiális erő | 45N |
| Szigetelési osztály | B osztály |
| Dielektromos szilárdság | 500VDC egy percig |
| Szigetelési ellenállás | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektromos specifikáció | ||
| Modell | / |
JK80BLS03 |
| Fázis | / | 3 |
| lengyelek | / | 4 |
| Névleges feszültség | vdc | 48 |
| Névleges sebesség | fordulat |
3000 |
| Névleges nyomaték | Nm | 1.05 |
| Névleges áram | A | 8.0 |
| Névleges teljesítmény | W | 330 |
| Nyomaték állandó | Nm/A | 0.126 |
| Testhossz | mm | 118 |
| Súly | kg | 2.6 |
| Érzékelő | / | Édes-kút |
| Kódoló | / | 1000PPR |
| Szigetelési osztály | / | B |
| Szigetelési osztály | / | IP30 |
| Tárolási hőmérséklet | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Üzemi hőmérséklet | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Működési páratartalom | RH | 85% relatív páratartalom vagy kevesebb (nincs kondenzáció) ≤85% relatív páratartalom |
| Munkakörnyezet | / | Kültéri (nincs közvetlen napfény), nem korrozív gáz, nem gyúlékony gáz, nincs olajköd, nincs por |
| Magasság | m | 1000 méter vagy kevesebb |
Motor, sebességváltó, jeladó, fék, integrált meghajtó...
Fém csigák
Műanyag szíjtárcsa
Felszerelés
Tengelycsap
Menetes tengely
Paneltartó
Üreges tengely
Menetes tengely
Paneltartó
Egyágyas lakás
Dual Flat
Kulcstengely
Kábelek
Karima
Tengely
Csavarrúd
Outter Runner
Coreless DC motorok
Csiga sebességváltó
Közös felszerelés
Planetary Gear
Fék
Beépített meghajtó
Drivers
© SZERZŐI JOGOK 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD MINDEN JOG FENNTARTVA.