JK80BLS03 Με Κωδικοποιητή
Jkongmotor
3000 σ.α.λ
4 πόλοι
80 χλστ
48V
10 τεμ
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
Jkongmotor 80MM 48v brushless bldc dc σερβοκινητήρα (JK80BLS03) με ταχύτητα 3000Rpm και μέγεθος 80x80x118mm, 1,05Nm και 330W. Για περισσότερες διαφορετικές απαιτήσεις κινητήρων bldc (όπως κιβώτιο ταχυτήτων, φρένο, κωδικοποιητής ή ενσωματωμένοι κινητήρες), επικοινωνήστε μαζί μας!!!
Τύπος: σερβοκινητήρας συνεχούς ρεύματος χωρίς ψήκτρες 48v 80mm
Όνομα μοντέλου: JK80BLS03
Αριθμός Φάσης: 3
Αριθμός Πολωνών: 4
Ονομαστική ταχύτητα: 3000 rpm
Ονομαστική ροπή: 1,05 Nm
Ονομαστική ισχύς: 330W
Σταθερά ροπής: 0,126 Nm/A
Κατηγορία μόνωσης: Β
Προαιρετικά εξαρτήματα: Κιβώτιο ταχυτήτων, Κωδικοποιητής, Φρένο, Ενσωματωμένο πρόγραμμα οδήγησης...
Μέγεθος πλαισίου: (80 x 80 mm)
Μήκος σώματος: 118 mm
Διάμετρος άξονα: 14mm
Αριθμός δυνητικών πελατών: 4
Μήκος καλωδίων: 300mm
Αισθητήρας: Αισθητήρας Hall
Κωδικοποιητής: 1000PPR
Βάρος: 2,6 kg
| Σύρματα Bldc Motors | Καλώδια αισθητήρα Hall | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Κίτρινος | Πράσινος | Μπλε | Κόκκινος | Μαύρος | Γεια |
Πράσινος | Μπλε |
| Τάση Vcc-Encoder (+5V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder Είσοδος φάσης | Είσοδος Β φάσης Κωδικοποιητής EB | Είσοδος φάσης Z-Encoder |
| ΚΟΚΚΙΝΟΣ | ΜΑΥΡΟΣ | ΠΡΑΣΙΝΟΣ | ΜΠΛΕ | ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
Γενικές Προδιαγραφές |
|
| Είδος | Προσδιορισμός |
| Τύπος περιέλιξης | Delt |
| Γωνία εφέ Hall | Ηλεκτρική γωνία 120 μοιρών |
| Ο άξονας εξαντλήθηκε | 0,025 χλστ |
| Ακτινωτό παιχνίδι | 0,02mm@450g |
| Τέλος παιχνιδιού | 0,08mm@450g |
| Μέγιστη.ακτινική δύναμη | 115N@20mm από τη φλάντζα |
| Μέγ. αξονική δύναμη | 45Ν |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 500 VDC για ένα λεπτό |
| Αντίσταση μόνωσης | Ελάχ. 100MΩ, 500VDC |
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | ||
| Μοντέλο | / |
JK80BLS03 |
| Φάση | / | 3 |
| Πολωνοί | / | 4 |
| Ονομαστική τάση | vdc | 48 |
| Ωριαία ταχύτητα | σ.α.λ |
3000 |
| Ονομαστική ροπή | Nm | 1.05 |
| Ονομαστικό ρεύμα | ΕΝΑ | 8.0 |
| Ονομαστική ισχύς | W | 330 |
| Ροπή σταθερά | Nm/A | 0.126 |
| Μήκος σώματος | mm | 118 |
| Βάρος | κιλά | 2.6 |
| Αισθητήρας | / | Μέλι-καλά |
| Κωδικοποιητής | / | 1000 PPR |
| Κατηγορία μόνωσης | / | σι |
| Κατηγορία μόνωσης | / | IP30 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | ℃ | -25℃+70℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | ℃ | -15+50℃ |
| Υγρασία εργασίας | RH | 85% RH ή λιγότερο (χωρίς συμπύκνωση) ≤85% RH |
| Εργασιακό Περιβάλλον | / | Εξωτερικός χώρος (χωρίς άμεσο ηλιακό φως), χωρίς διαβρωτικό αέριο, χωρίς εύφλεκτο αέριο, χωρίς ομίχλη λαδιού, χωρίς σκόνη |
| Υψόμετρο | m | 1000 μέτρα ή λιγότερο |
Μοτέρ, κιβώτιο ταχυτήτων, κωδικοποιητής, φρένο, ενσωματωμένο πρόγραμμα οδήγησης...
Μεταλλικές Τροχαλίες
Πλαστική τροχαλία
Γρανάζι
Καρφίτσα άξονα
Άξονας με σπείρωμα
Βάση πάνελ
Κοίλος άξονας
Άξονας με σπείρωμα
Βάση πάνελ
Μονοκατοικία
Διπλό Επίπεδο
Άξονας κλειδιού
Καλώδια
Φλάντζα
Στέλεχος
Βιδωτή ράβδος
Outter Runner
Μοτέρ συνεχούς ρεύματος χωρίς πυρήνα
Κιβώτιο ταχυτήτων τύπου Worm
Κοινός εξοπλισμός
Planetary Gear
Φρένο
Ενσωματωμένο πρόγραμμα οδήγησης
Οδηγοί
© ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ΜΕ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ.