JK80BLS03 Met encoder
Jkongmotor
3000 tpm
4 palen
80 mm
48V
10 stuks
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
Jkongmotor 80MM 48v borstelloze bldc dc servomotor (JK80BLS03) met 3000 Rpm snelheid en afmeting 80x80x118mm, 1,05Nm en 330W. Neem voor meer verschillende vereisten voor bldc-motoren (zoals versnellingsbak, rem, encoder of geïntegreerde motoren) contact met ons op!!!
Type: 48v 80 mm borstelloze DC-servomotor
Modelnaam: JK80BLS03
Aantal fase: 3
Aantal Polen: 4
Nominale snelheid: 3000 tpm
Nominaal koppel: 1,05 Nm
Nominaal vermogen: 330 W
Koppelconstante: 0,126 Nm/A
Isolatieklasse: B
Optionele onderdelen: versnellingsbak, encoder, rem, geïntegreerde driver...
Framemaat: (80 x 80 mm)
Lichaamslengte: 118 mm
Schachtdiameter: 14 mm
Aantal leads: 4
Kabellengte: 300 mm
Sensor: Hall-sensor
Codeur: 1000PPR
Gewicht: 2,6 kg
| Bldc-motorendraden | Hall-sensordraden | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Geel | Groente | Blauw | Rood | Zwart | Geel |
Groente | Blauw |
| Vcc-Encoderspanning (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder Een fase-ingang | EB-Encoder B-fase-ingang | EZ-Encoder Z-fase-ingang |
| ROOD | ZWART | GROENTE | BLAUW | GEEL |
Algemene specificaties |
|
| Item | Specificatie |
| Type wikkeling | Delta |
| Hall-effect hoek | Elektrische hoek van 120 graden |
| As loopt uit | 0,025 mm |
| Radiaal spel | 0,02 mm bij 450 g |
| Beëindig het afspelen | 0,08 mm bij 450 g |
| Max. radiale kracht | 115N@20mm vanaf de flens |
| Max. axiale kracht | 45N |
| Isolatie klasse | Klasse B |
| Diëlektrische sterkte | 500 VDC gedurende één minuut |
| Isolatieweerstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Elektrische specificatie | ||
| Model | / |
JK80BLS03 |
| Fase | / | 3 |
| Polen | / | 4 |
| Nominale spanning | vdc | 48 |
| Nominale snelheid | toerental |
3000 |
| Nominaal koppel | Nm | 1.05 |
| Nominale stroom | A | 8.0 |
| Nominaal vermogen | W | 330 |
| Koppelconstante | Nm/A | 0.126 |
| Lichaamslengte | mm | 118 |
| Gewicht | kg | 2.6 |
| Sensor | / | Honing-wel |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Isolatieklasse | / | B |
| Isolatieklasse | / | IP30 |
| Opslagtemperatuur | ℃ | -25~+70℃ |
| Bedrijfstemperatuur | ℃ | -15~+50℃ |
| Werkvochtigheid | RV | 85% RH of minder (geen condensatie) ≤85% RH |
| Werkomgeving | / | Buiten (geen direct zonlicht), geen corrosief gas, geen brandbaar gas, geen olienevel, geen stof |
| Hoogte | M | 1000 meter of minder |
Motor, versnellingsbak, encoder, rem, geïntegreerde driver...
Metalen katrollen
Kunststof katrol
Versnelling
Aspen
Schacht met schroefdraad
Paneelmontage
Holle schacht
Schacht met schroefdraad
Paneelmontage
Enkel plat
Dubbel plat
Sleutel schacht
Kabels
Flens
Schacht
Schroef staaf
Buitenloper
Kernloze gelijkstroommotoren
Wormversnellingsbak
Gemeenschappelijke uitrusting
Planetaire versnelling
Rem
Ingebouwde driver
Chauffeurs
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.