JK86BLS84 S kodérem
Jkongmotor
3000 ot./min
8 tyčí
Nema34 (86 mm)
48V
10 ks
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor 48v bezkomutátorový bldc stejnosměrný servomotor (JK86BLS84) s rychlostí 3000 ot./min a velikostí 86x86x98mm, 1,05Nm a 330W. Pro více různých požadavků na bldc motory (jako je převodovka, brzda, kodér nebo integrované motory) nás prosím kontaktujte!!!
Typ: 48v 86mm bezkomutátorový stejnosměrný servomotor
Název modelu: JK86BLS84
Počet fází: 3
Počet Poláků: 4
Jmenovité otáčky: 3000 ot./min
Jmenovitý točivý moment: 1,05 Nm
Jmenovitý výkon: 330W
Konstantní točivý moment: 0,13 Nm/A
Třída izolace: B
Volitelné díly: převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Velikost rámu: NEMA 34 (86 x 86 mm)
Délka těla: 98 mm
Průměr hřídele: 14mm
Počet vedení: 4
Délka vodičů: 300 mm
Senzor: Hallův senzor
Kodér: 1000PPR
Hmotnost: 2,3 kg
| Dráty motorů Bldc | Vodiče Hallových senzorů | ||||||
| U | PROTI | W | +5V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žluť | Zelený | Modrý | Červený | Černý | Yello |
Zelený | Modrý |
| Napětí Vcc-kodéru (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder A fázový vstup | Vstup fáze B EB-Encoder | EZ-Encoder Vstup fáze Z |
| ČERVENÝ | ČERNÝ | ZELENÝ | MODRÝ | ŽLUŤ |
Všeobecné specifikace |
|
| Položka | Specifikace |
| Typ vinutí | Delt |
| Úhel Hallova efektu | 120 stupňů elektrický úhel |
| Došla hřídel | 0,025 mm |
| Radiální hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončit hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiální síla | 220N@20mm od příruby |
| Max. axiální síla | 60N |
| Třída izolace | třída B |
| Dielektrická pevnost | 500 V DC po dobu jedné minuty |
| Izolační odpor | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektrická specifikace | ||
| Model | / |
JK86BLS84 |
| Fáze | / | 3 |
| Poláci | / | 4 |
| Jmenovité napětí | vdc | 48 |
| Jmenovitá rychlost | ot./min |
3000 |
| Jmenovitý točivý moment | Nm | 1.05 |
| Jmenovitý proud | A | 9.0 |
| Jmenovitý výkon | W | 330 |
| Konstantní točivý moment | Nm/A | 0.13 |
| Délka těla | mm | 98 |
| Hmotnost | kg | 2.3 |
| Senzor | / | Zlato |
| Kodér | / | 1000 PPR |
| Třída izolace | / | B |
| Třída izolace | / | IP30 |
| Skladovací teplota | ℃ | -25~+70℃ |
| Provozní teplota | ℃ | -15~+50℃ |
| Pracovní vlhkost | RH | 85 % RH nebo méně (žádná kondenzace) ≤ 85 % RH |
| Pracovní prostředí | / | Venkovní (žádné přímé sluneční světlo), žádný korozivní plyn, žádný hořlavý plyn, žádná olejová mlha, žádný prach |
| Nadmořská výška | m | 1000 metrů nebo méně |
Motor, převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Gear
Čep hřídele
Závitová hřídel
Montáž na panel
Dutá hřídel
Závitová hřídel
Montáž na panel
Jednolůžkový byt
Dvojitý plochý
Hřídel klíče
Kabely
Příruba
Hřídel
Šroubová tyč
Vnější běžec
Bezjádrové stejnosměrné motory
Šneková převodovka
Společný převod
Planetární zařízení
Brzda
Vestavěný ovladač
Ovladače
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.