Дължина на мотора: 78 мм / 98 мм / 118 мм / 138 мм
Номинално напрежение: 48V
80BLS Безчетков BLDC мотор с кръгла глава
Jkongmotor
80 мм
3 фаза
48V
10 бр
| Наличност: | |
|---|---|
Общи спецификации |
|
| Артикул | Спецификация |
| Тип намотка | звезда |
| Ъгъл на ефекта на Хол | 120 градусов електрически ъгъл |
| Валът изтича | 0,025 мм |
| Радиална игра | 0.02mm@450g |
| Край на играта | 0.08mm@450g |
| Макс.радиална сила | 115N@10mm от фланеца |
| Макс. аксиална сила | 45N |
| Клас на изолация | клас Б |
| Диелектрична якост | 500VDC за една минута |
| Изолационно съпротивление | 100MΩ Мин., 500VDC |
| Модел № | Номинално напрежение | Дължина на двигателя | Текущ | Номинална мощност | Инерция на ротора | Номинален въртящ момент | Номинална скорост | Тегло |
| VDC | (L) мм | А | У | g.cm² | Nm | Rpm |
кг | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motors кабели | Проводници на сензора на Хол | ||||||
| U | V | У | +5 VDC |
GND | Ху |
Хв | Hw |
| Жълто | Зелено | Синьо | червено | черен | Йело |
Зелено | Синьо |

Конектори, скоростна кутия, енкодер, спирачка, интегриран драйвер...
Метални макари
Пластмасова ролка
Gear
Щифт за вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Кух вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Единичен апартамент
Dual Flat
Ключов вал
Кабели
Фланци
Вал
Водещ винтов прът
Енкодери
Спирачки
Скоростни кутии
Моторни комплекти
Интегрирани драйвери
По-персонализирани
JK80BLS серия кабелни връзки.pdf
JK80BLS01 Крива на ефективност на въртящия момент на задържане.bmp
© АВТОРСКИ ПРАВА 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ВСИЧКИ ПРАВА ЗАПАЗЕНИ.