Ток: 6.0A
Супраціў: 0,37Ω
Намінальны крутоўны момант: 4.6Nm (651.41oz.in)
Крокавы рухавік Nema 34
JKONGMOTOR
Рухавікі з адкрытым контурам
Nema34 (86 мм)
4 правады, 8 правадоў
2 фаза, 3 фаза
1,2°, 1,8°
10 шт
| Даступнасць: | |
|---|---|
| Пункт | Тэхнічныя характарыстыкі |
| Крок Кут | 1,8° або 0,9° |
| Павышэнне тэмпературы | 80 ℃ макс |
| Тэмпература навакольнага асяроддзя | -20℃~+50℃ |
| Супраціў ізаляцыі | 100 МОм Мін. ,500В пастаяннага току |
| Дыэлектрычная трываласць | 820 В пераменнага току за 1 с 3 мА |
| Вал Радыяльная гульня | 0,02 Макс. (450 г-нагрузка) |
| Восевая гульня вала | 0,08 Макс. (450 г-нагрузка) |
| Макс. радыяльная сіла | 220N (20 мм ад фланца) |
| Макс. восевая сіла | 60N |
| нумар мадэлі | Крок Кут | Даўжыня рухавіка | Ток | Супраціў | Індуктыўнасць | Утрымліваючы крутоўны момант | # патэнцыйных кліентаў | Крутоўны момант фіксатара | Інэрцыя ротара | Імша |
| (°) | (L) мм | А | Ω | мГн | Нм | няма | кг.см | г.см2 | кг | |
| JK86HS68-5904 | 1.8 | 67 | 5.9 | 0.28 | 1.7 | 3.4 | 4 | 0.8 | 1000 | 1.7 |
| JK86HS68-2808 | 1.8 | 67 | 2.8 | 1.4 | 3.9 | 3.4 | 8 | 0.8 | 1000 | 1.7 |
| JK86HS78-5504 | 1.8 | 78 | 5.5 | 0.46 | 4 | 4.6 | 4 | 1.2 | 1400 | 2.3 |
| JK86HS78-4208 | 1.8 | 78 | 4.2 | 0.75 | 3.4 | 4.6 | 8 | 1.2 | 1400 | 2.3 |
| JK86HS97-4504 | 1.8 | 97 | 4.5 | 0.66 | 3 | 5.8 | 4 | 1.7 | 2100 | 3 |
| JK86HS97-4008 | 1.8 | 97 | 4 | 0.98 | 4.1 | 4.7 | 8 | 1.7 | 2100 | 3 |
| JK86HS100-6004 | 1.8 | 100 | 6 | 0.36 | 2.8 | 7 | 4 | 1.9 | 2200 | 3.1 |
| JK86HS115-6004 | 1.8 | 115 | 6 | 0.6 | 6.5 | 8.7 | 4 | 2.4 | 2700 | 3.8 |
| JK86HS115-4208 | 1.8 | 115 | 4.2 | 0.9 | 6 | 8.7 | 8 | 2.4 | 2700 | 3.8 |
| JK86HS126-6004 | 1.8 | 126 | 6 | 0.58 | 6.5 | 6.3 | 4 | 2.9 | 3200 | 4.5 |
| JK86HS155-6004 | 1.8 | 155 | 6 | 0.68 | 9 | 13 | 4 | 3.6 | 4000 | 5.4 |
| JK86HS155-4208 | 1.8 | 155 | 4.2 | 1.25 | 8 | 12.2 | 8 | 3.6 | 4000 | 5.4 |
Заўвага: вышэй толькі для рэпрэзентатыўных прадуктаў, прадукты па спецыяльным запыту могуць быць зроблены ў адпаведнасці з запытам кліента.
| нумар мадэлі | Крок Кут | Даўжыня рухавіка | Ток | Супраціў | Індуктыўнасць | Утрымліваючы крутоўны момант | # патэнцыйных кліентаў | Крутоўны момант фіксатара | Інэрцыя ротара | Імша |
| (°) | (L) мм | А | Ω | мГн | Нм | няма | г.см | г.см2 | кг | |
| JK86HY62-5904 | 1.8 | 62 | 5.9 | 0.23 | 1.5 | 1.8 | 4 | 0.8 | 560 | 1.5 |
| JK86HY94-4006 | 1.8 | 94 | 4 | 0.75 | 4.5 | 2.6 | 6 | 2.4 | 1100 | 2.6 |
| JK86HY94-5604 | 1.8 | 94 | 5.6 | 0.38 | 3.9 | 3.5 | 4 | 2.4 | 1100 | 2.6 |
| JK86HY134-6706 | 1.8 | 134 | 6.7 | 0.45 | 2 | 3.6 | 6 | 3.6 | 1800 | 3.6 |
| JK86HY134-5604 | 1.8 | 134 | 5.6 | 0.63 | 6.6 | 5 | 4 | 3.6 | 1800 | 3.6 |
Заўвага: вышэй толькі для рэпрэзентатыўных прадуктаў, прадукты па спецыяльным запыту могуць быць зроблены ў адпаведнасці з запытам кліента.
| нумар мадэлі | Крок Кут | Даўжыня рухавіка | Ток | Супраціў | Індуктыўнасць | Утрымліваючы крутоўны момант | Інэрцыя ротара | Імша |
| (°) | (L) мм | А | Ω | мГн | Нм | г.см2 | кг | |
| JK86H3P65-3006 | 1.2 | 65 | 3 | 0.5 | 1.6 | 2 | 1100 | 1.65 |
| JK86H3P98-5206 | 1.2 | 98 | 5.2 | 0.6 | 3 | 4.5 | 2320 | 2.7 |
| JK86H3P113-5206 | 1.2 | 113 | 5.2 | 0.9 | 5.9 | 6 | 3100 | 3.5 |
| JK86H3P126-6006 | 1.2 | 126 | 6 | 0.75 | 2.4 | 6 | 3300 | 3.8 |
| JK86H3P150-5006 | 1.2 | 150 | 5 | 1.5 | 3 | 7 | 4650 | 5.1 |
Заўвага: вышэй толькі для рэпрэзентатыўных прадуктаў, прадукты па спецыяльным запыту могуць быць зроблены ў адпаведнасці з запытам кліента.
| А+ |
А- | B+ | B- |
| Чорны | Зялёны | Чырвоны | Сіні |

Раздымы, скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Металічныя шківы
Пластыкавы шкіў
рыштунак
Штыфт вала
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Полы вал
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Адзіная кватэра
Двайны флэт
Ключавы вал
Кабелі
Фланцы
Вал
Шток хадавога шрубы
Кадавальнікі
Тормазы
Скрынкі перадач
Маторныя наборы
Інтэграваныя драйверы
Больш настроены
Драйвер крокавага рухавіка JK-D5056S
© АЎТАРСКАЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD УСЕ ПРАВЫ ЗАХОЖАНЫ.