Dvigatel uzunligi: 78mm / 98mm / 118mm /138mm
Nominal kuchlanish: 48V
80BLS dumaloq boshli cho'tkasiz BLDC DC vosita
Jkongmotor
80 mm
3 bosqich
48V
10 dona
| Mavjudligi: | |
|---|---|
Umumiy spetsifikatsiyalar |
|
| Element | Spetsifikatsiya |
| O'rash turi | Yulduz |
| Xoll effekti burchagi | 120 daraja elektr burchagi |
| Mil tugadi | 0,025 mm |
| Radial o'yin | 0,02 mm @ 450 g |
| O'yinni tugatish | 0,08 mm @ 450 g |
| Maksimal radial kuch | Flanjdan 115N@10mm |
| Maks. eksenel kuch | 45N |
| Izolyatsiya klassi | B sinf |
| Dielektrik kuch | Bir daqiqa davomida 500VDC |
| Izolyatsiyaga qarshilik | 100MŌ min., 500VDC |
| Model raqami | Nominal kuchlanish | Dvigatel uzunligi | Hozirgi | Nominal quvvat | Rotor inertsiyasi | Nominal moment | Nominal tezlik | Og'irligi |
| VDC | (L) mm | A | V | g.sm² | Nm | rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motors simlari | Hall sensori simlari | ||||||
| U | V | V | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sariq | Yashil | Moviy | Qizil | Qora | Salom |
Yashil | Moviy |

Ulagichlar, vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Metall kasnaklar
Plastik kasnak
Jihoz
Mil pin
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Bo'shliq mil
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Yagona Kvartira
Ikki qavatli
Kalit mili
Kabellar
Flanjlar
Mil
Qo'rg'oshin vintli rod
Kodlovchilar
Tormozlar
Vites qutilari
Motor to'plamlari
Integratsiyalashgan haydovchilar
Ko'proq moslashtirilgan
JK80BLS Series Wires Connections.pdf
JK80BLS01 Holding moment ishlash egri.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD BARCHA HUQUQLAR HAQIDA.