Stroum: 0,67A / 0,95A
Motor Längt: 32mm / 45mm / 51mm
Nema 11 Stepper Motor
JKONGMOTOR
Open Loop Motoren
Nema 11 (28 mm)
4 Drot, 6 Drot
2 Phase
1,8°
10 Stéck
| Disponibilitéit: | |
|---|---|
| Artikel | Spezifikatioune |
| Schrëtt Wénkel | 1,8° |
| Temperaturerhéijung | 80 ℃ max |
| Ambient Temperatur | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Isolatioun Resistenz | 100 MΩ Min. , 500 VDC |
| Dielektresch Kraaft | 500VAC fir 1 Minutt |
| Schacht Radial Spill | 0,02 Max. (450 g) |
| Schacht Axial Spill | 0,08 Max. (450 g) |
| Max. radial Kraaft | 28N (20mm vum Flange) |
| Max. axial Kraaft | 10 N |
| Modell Nr. | Schrëtt Wénkel | Motor Längt | Aktuell | Resistenz | Induktioun | Holding Dréimoment | # vun Leads | Rotor Inertia | Mass |
| (°) | (L) mm | A | Ω | mH | g.cm | Nee. | g.cm2 | Kg | |
| JK28HS32-0674 Fotoen | 1.8 | 32 | 0.67 | 5.6 | 3.4 | 600 | 4 | 9 | 0.11 |
| JK28HS32-0956 Fotoen | 1.8 | 32 | 0.95 | 2.8 | 0.8 | 430 | 6 | 9 | 0.11 |
| JK28HS45-0956 Fotoen | 1.8 | 45 | 0.95 | 3.4 | 1.2 | 750 | 6 | 12 | 0.14 |
| JK28HS45-0674 Fotoen | 1.8 | 45 | 0.67 | 6.8 | 4.9 | 950 | 4 | 12 | 0.14 |
| JK28HS51-0956 Fotoen | 1.8 | 51 | 0.95 | 4.6 | 1.8 | 900 | 6 | 18 | 0.2 |
| JK28HS51-0674 Fotoen | 1.8 | 51 | 0.67 | 9.2 | 7.2 | 1200 | 4 | 18 | 0.2 |
Bemierkung: Uewen nëmme fir representativ Produkter, Produkter vu spezieller Ufro kënnen no der Ufro vum Client gemaach ginn.
| A+ |
A- | B+ | B- |
| Schwaarz | Gréng | Rout | Blo |
| A+ |
O+ | A- | B+ | O- | B- |
| Schwaarz | Giel | Gréng | Rout | Wäiss | Blo |


Connectoren, Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Metal Pulleys
Plastik Pulley
Gear
Schaft Pin
Schacht Schacht
Panel Mount
Huel Schaft
Schacht Schacht
Panel Mount
Eenzel Appartement
Dual Flat
Schlëssel Schaft
Kabelen
Flanges
Schaft
Lead Schrauwen Rod
Encoder
Bremsen
Gearboxen
Motor Kits
Integréiert Treiber
Méi personaliséiert
JK28HS32-0674 Detailer PDF fir en
JK28HS32-0956 Detailer PDF fir en
JK28HS45-0674 Detailer PDF fir en
JK28HS45-0956 Detailer PDF fir en
JK28HS51-0674 Detailer PDF fir en
JK28HS51-0956 Detailer PDF fir en
Nema 11 28HS Hybrid Stepper Motor Dimensioun.pdf
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ALL RECHTER RESERVED.