Vooluvool: 6,0A
Vastupidavus: 0,37Ω
Nimipöördemoment: 4,6 Nm (651,41 untsi tolli)
Nema 34 samm-mootor
JKONGMOTOR
Open Loop Motors
Nema34 (86 mm)
4 juhet, 8 juhet
2 faas, 3 faas
1,2°, 1,8°
10 tk
| Saadavus: | |
|---|---|
| Üksus | Tehnilised andmed |
| Sammu nurk | 1,8° või 0,9° |
| Temperatuuri tõus | 80 ℃ max |
| Ümbritsev temperatuur | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Isolatsioonitakistus | 100 MΩ min. ,500VDC |
| Dielektriline tugevus | 820VAC 1s 3mA |
| Võlli radiaalmäng | 0,02Max (koormus 450g) |
| Võlli aksiaalne mäng | 0,08Max (koormus 450g) |
| Max radiaalne jõud | 220N (20mm äärikust) |
| Max aksiaalne jõud | 60N |
| Mudeli nr. | Sammu nurk | Mootori pikkus | Praegune | Vastupidavus | Induktiivsus | Hoides pöördemoment | Müügivihjete arv | Kinnitusmoment | Rootori inerts | Mass |
| (°) | (L)mm | A | Ω | mH | Nm | Ei. | Kg.cm | g.cm2 | Kg | |
| JK86HS68-5904 | 1.8 | 67 | 5.9 | 0.28 | 1.7 | 3.4 | 4 | 0.8 | 1000 | 1.7 |
| JK86HS68-2808 | 1.8 | 67 | 2.8 | 1.4 | 3.9 | 3.4 | 8 | 0.8 | 1000 | 1.7 |
| JK86HS78-5504 | 1.8 | 78 | 5.5 | 0.46 | 4 | 4.6 | 4 | 1.2 | 1400 | 2.3 |
| JK86HS78-4208 | 1.8 | 78 | 4.2 | 0.75 | 3.4 | 4.6 | 8 | 1.2 | 1400 | 2.3 |
| JK86HS97-4504 | 1.8 | 97 | 4.5 | 0.66 | 3 | 5.8 | 4 | 1.7 | 2100 | 3 |
| JK86HS97-4008 | 1.8 | 97 | 4 | 0.98 | 4.1 | 4.7 | 8 | 1.7 | 2100 | 3 |
| JK86HS100-6004 | 1.8 | 100 | 6 | 0.36 | 2.8 | 7 | 4 | 1.9 | 2200 | 3.1 |
| JK86HS115-6004 | 1.8 | 115 | 6 | 0.6 | 6.5 | 8.7 | 4 | 2.4 | 2700 | 3.8 |
| JK86HS115-4208 | 1.8 | 115 | 4.2 | 0.9 | 6 | 8.7 | 8 | 2.4 | 2700 | 3.8 |
| JK86HS126-6004 | 1.8 | 126 | 6 | 0.58 | 6.5 | 6.3 | 4 | 2.9 | 3200 | 4.5 |
| JK86HS155-6004 | 1.8 | 155 | 6 | 0.68 | 9 | 13 | 4 | 3.6 | 4000 | 5.4 |
| JK86HS155-4208 | 1.8 | 155 | 4.2 | 1.25 | 8 | 12.2 | 8 | 3.6 | 4000 | 5.4 |
Märkus: ülaltoodud ainult esindustoodete puhul saab erisoovi tooteid valmistada vastavalt kliendi soovile.
| Mudeli nr. | Sammu nurk | Mootori pikkus | Praegune | Vastupidavus | Induktiivsus | Hoides pöördemoment | Müügivihjete arv | Kinnitusmoment | Rootori inerts | Mass |
| (°) | (L)mm | A | Ω | mH | Nm | Ei. | g.cm | g.cm2 | Kg | |
| JK86HY62-5904 | 1.8 | 62 | 5.9 | 0.23 | 1.5 | 1.8 | 4 | 0.8 | 560 | 1.5 |
| JK86HY94-4006 | 1.8 | 94 | 4 | 0.75 | 4.5 | 2.6 | 6 | 2.4 | 1100 | 2.6 |
| JK86HY94-5604 | 1.8 | 94 | 5.6 | 0.38 | 3.9 | 3.5 | 4 | 2.4 | 1100 | 2.6 |
| JK86HY134-6706 | 1.8 | 134 | 6.7 | 0.45 | 2 | 3.6 | 6 | 3.6 | 1800 | 3.6 |
| JK86HY134-5604 | 1.8 | 134 | 5.6 | 0.63 | 6.6 | 5 | 4 | 3.6 | 1800 | 3.6 |
Märkus: ülaltoodud ainult esindustoodete puhul saab erisoovi tooteid valmistada vastavalt kliendi soovile.
| Mudeli nr. | Sammu nurk | Mootori pikkus | Praegune | Vastupidavus | Induktiivsus | Hoides pöördemoment | Rootori inerts | Mass |
| (°) | (L)mm | A | Ω | mH | Nm | g.cm2 | Kg | |
| JK86H3P65-3006 | 1.2 | 65 | 3 | 0.5 | 1.6 | 2 | 1100 | 1.65 |
| JK86H3P98-5206 | 1.2 | 98 | 5.2 | 0.6 | 3 | 4.5 | 2320 | 2.7 |
| JK86H3P113-5206 | 1.2 | 113 | 5.2 | 0.9 | 5.9 | 6 | 3100 | 3.5 |
| JK86H3P126-6006 | 1.2 | 126 | 6 | 0.75 | 2.4 | 6 | 3300 | 3.8 |
| JK86H3P150-5006 | 1.2 | 150 | 5 | 1.5 | 3 | 7 | 4650 | 5.1 |
Märkus: ülaltoodud ainult esindustoodete puhul saab erisoovi tooteid valmistada vastavalt kliendi soovile.
| A+ |
A- | B+ | B- |
| Must | Roheline | Punane | Sinine |

Pistikud, käigukast, kodeerija, pidur, integreeritud draiver...
Metallist rihmarattad
Plastist rihmaratas
Käik
Võlli tihvt
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Õõnesvõll
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Ühekordne korter
Kahekordne korter
Võtmevõll
Kaablid
Äärikud
Võll
Juhtkruvivarras
Kodeerijad
Pidurid
Käigukastid
Mootori komplektid
Integreeritud draiverid
Rohkem kohandatud
JK-D5056S samm-mootori draiver
© AUTORIÕIGUSED 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KÕIK ÕIGUSED reserveeritud.