JK80BLS03 със спирачка
Jkongmotor
3000 об./мин
4 полюса
80 мм
48V
10 бр
| Наличност: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4-полюсен безчетков постояннотоков двигател със спирачка с кръгла глава (JK80BLS03) със скорост 3000 Rpm и размер 80x80x118mm. Има 8 проводника (3 проводника за мотори, 5 проводника за датчик на Хол), 1.05Nm 8A и 330W. За повече различни изисквания за bldc двигатели (като скоростна кутия, спирачка, енкодер или интегрирани двигатели), моля свържете се с нас!!!
Тип: 48v 80mm безчетков постояннотоков двигател с кръгла глава със спирачка
Име на модела: JK80BLS03
Брой фази: 3
Брой полюси: 4
Номинална скорост: 3000 об/мин
Номинален въртящ момент: 1,05 Nm
Номинален ток: 8A
Номинална мощност: 330W
Пиков въртящ момент: 3,15 Nm
Пиков ток: 24A
Обратна ЕМП: 13.1V/Krpm
Константа на въртящ момент: 0.126Nm/A
Инерция на ротора: 630g.cm2
Клас на изолация: B
Изолационно съпротивление: 100 MΩ мин. при 500 VDC
Диелектрична якост: 500VAC за 1 минута
Подходящ драйвер: BLD750
Допълнителни части: скоростна кутия, енкодер, спирачка, интегриран драйвер...
Размер на рамката: 80x80 мм
Дължина на тялото: 118 мм
Диаметър на вала: 14 мм
Брой изводи: 8
Дължина на кабелите: 300 мм
Сензор: Сензор на Хол
Тегло: 2,6 кг
| Bldc Motors кабели | Проводници на сензора на Хол | ||||||
| U | V | У | +5 VDC |
GND | Ху |
Хв | Hw |
| Жълто | зелено | Синьо | червено | черен | Йело |
зелено | Синьо |
Общи спецификации |
|
| Артикул | Спецификация |
| Тип намотка | Delt |
| Ъгъл на ефекта на Хол | 120 градусов електрически ъгъл |
| Валът изтича | 0,025 мм |
| Радиална игра | 0.02mm@450g |
| Край на играта | 0.08mm@450g |
| Макс.радиална сила | 115N@20mm от фланеца |
| Макс. аксиална сила | 45N |
| Клас на изолация | клас Б |
| Диелектрична якост | 500VDC за една минута |
| Изолационно съпротивление | 100MΩ Мин., 500VDC |
| Електрическа спецификация | ||
| Модел | / |
JK80BLS03 със спирачка |
| Фаза | / | 3 |
| поляци | / | 4 |
| Номинално напрежение | vdc | 48 |
| Номинална скорост | об/мин |
3000 |
| Номинален въртящ момент | Nm | 1.05 |
| Номинален ток | А | 8 |
| Номинална мощност | У | 330 |
| Пиков въртящ момент | Nm | 3.15 |
| Пиков ток | А | 24 |
| Обратно ЕМП | V/Krpm | 13.1 |
| Константа на въртящия момент | Nm/A | 0.126 |
| Инерция на ротора | g.cm2 | 630 |
| Дължина на тялото | мм | 118 |
| Тегло | кг | 2.6 |
| Сензор | / | Мед-кладенец |
| Клас на изолация | / | Б |
| Клас на изолация | / | IP30 |
| Температура на съхранение | ℃ | -25~+70℃ |
| Работна температура | ℃ | -15~+50℃ |
| Работна влажност | RH | 85% RH или по-малко (без кондензация) ≤85% RH |
| Работна среда | / | На открито (без пряка слънчева светлина), без корозивен газ, без запалим газ, без маслена мъгла, без прах |
| Надморска височина | м | 1000 метра или по-малко |
Мотор, скоростна кутия, енкодер, спирачка, интегриран драйвер...
Метални макари
Пластмасова ролка
Gear
Щифт за вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Кух вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Единичен апартамент
Dual Flat
Ключов вал
Кабели
Фланец
Вал
Винтова щанга
Outter Runner
Coreless Dc двигатели
Червячна скоро�т на кутия
Общо оборудване
Планетарна предавка
Спирачка
Вграден драйвер
Шофьори
JK80BLS серия кабелни връзки.pdf
JK80BLS03 Крива на изпълнение на въртящия момент на задържане.bmp
© АВТОРСКИ ПРАВА 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ВСИЧКИ ПРАВА ЗАПАЗЕНИ.