JK80BLS03 s brzdou
Jkongmotor
3000 ot./min
4 tyče
80 mm
48V
10 ks
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4pólová brzda s kulatou hlavou bezkartáčový stejnosměrný motor (JK80BLS03) s rychlostí 3000 ot./min a velikostí 80x80x118mm. Má 8 vodičů (3 vodiče pro motory, 5 vodičů pro hallsensor), 1,05Nm 8A a 330W. Pro více různých požadavků na bldc motory (jako je převodovka, brzda, kodér nebo integrované motory) nás prosím kontaktujte!!!
Typ: 48v 80mm bezkomutátorový stejnosměrný motor s kulatou hlavou s brzdou
Název modelu: JK80BLS03
Počet fází: 3
Počet Poláků: 4
Jmenovité otáčky: 3000 ot./min
Jmenovitý točivý moment: 1,05 Nm
Jmenovitý proud: 8A
Jmenovitý výkon: 330W
Maximální točivý moment: 3,15 Nm
Špičkový proud: 24A
Zpět EMF: 13,1V/Krpm
Konstantní točivý moment: 0,126 Nm/A
Setrvačnost rotoru: 630g.cm2
Třída izolace: B
Izolační odpor: 100MΩ Min @500VDC
Dielektrická pevnost: 500VAC po dobu 1 minuty
Vhodný ovladač: BLD750
Volitelné díly: převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Rozměr rámu: 80 x 80 mm
Délka těla: 118 mm
Průměr hřídele: 14mm
Počet vedení: 8
Délka vodičů: 300 mm
Senzor: Hallův senzor
Hmotnost: 2,6 kg
| Dráty motorů Bldc | Vodiče Hallových senzorů | ||||||
| U | PROTI | W | +5V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žluť | Zelený | Modrý | Červený | Černý | Yello |
Zelený | Modrý |
Všeobecné specifikace |
|
| Položka | Specifikace |
| Typ vinutí | Delt |
| Úhel Hallova efektu | 120 stupňů elektrický úhel |
| Došla hřídel | 0,025 mm |
| Radiální hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončit hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiální síla | 115N@20mm od příruby |
| Max. axiální síla | 45N |
| Třída izolace | třída B |
| Dielektrická pevnost | 500 V DC po dobu jedné minuty |
| Izolační odpor | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektrická specifikace | ||
| Model | / |
JK80BLS03 s brzdou |
| Fáze | / | 3 |
| Poláci | / | 4 |
| Jmenovité napětí | vdc | 48 |
| Jmenovitá rychlost | ot./min |
3000 |
| Jmenovitý točivý moment | Nm | 1.05 |
| Jmenovitý proud | A | 8 |
| Jmenovitý výkon | W | 330 |
| Špičkový točivý moment | Nm | 3.15 |
| Špičkový proud | A | 24 |
| Zpět EMF | V/Krpm | 13.1 |
| Konstantní točivý moment | Nm/A | 0.126 |
| Setrvačnost rotoru | g.cm2 | 630 |
| Délka těla | mm | 118 |
| Hmotnost | kg | 2.6 |
| Senzor | / | Zlato |
| Třída izolace | / | B |
| Třída izolace | / | IP30 |
| Skladovací teplota | ℃ | -25~+70℃ |
| Provozní teplota | ℃ | -15~+50℃ |
| Pracovní vlhkost | RH | 85 % RH nebo méně (žádná kondenzace) ≤ 85 % RH |
| Pracovní prostředí | / | Venkovní (žádné přímé sluneční světlo), žádný korozivní plyn, žádný hořlavý plyn, žádná olejová mlha, žádný prach |
| Nadmořská výška | m | 1000 metrů nebo méně |
Motor, převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Gear
Čep hřídele
Závitová hřídel
Montáž na panel
Dutá hřídel
Závitová hřídel
Montáž na panel
Jednolůžkový byt
Dvojitý plochý
Hřídel klíče
Kabely
Příruba
Hřídel
Šroubová tyč
Vnější běžec
Bezjádrové stejnosměrné motory
Šneková převodovka
Společný převod
Planetární zařízení
Brzda
Vestavěný ovladač
Ovladače
Připojení vodičů řady JK80BLS.pdf
JK80BLS03 Výkonová křivka Holding Torque.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.