JK86BLS71 з кадавальнікам
Jkongmotor
3000 абаротаў у хвіліну
8 полюсаў
Nema34 (86 мм)
48В
10 шт
| Даступнасць: | |
|---|---|
Бесщеточный серварухавік пастаяннага току Jkongmotor 48 В (JK86BLS71) з хуткасцю 3000 абаротаў у хвіліну і памерам 86x86x84,5 мм, 0,7 Нм і магутнасцю 220 Вт. Каб атрымаць больш розных патрабаванняў да рухавікоў bldc (напрыклад, скрынка перадач, тормаз, кадавальнік або інтэграваныя рухавікі), калі ласка, звяжыцеся з намі!!!
Тып: бесщеточный серварухавік пастаяннага току 48 В 86 мм
Назва мадэлі: JK86BLS71
Колькасць фаз: 3
Колькасць палякаў: 4
Намінальная хуткасць: 3000 абаротаў у хвіліну
Намінальны крутоўны момант: 0,7 Нм
Намінальная магутнасць: 220 Вт
Канстанта крутоўнага моманту: 0,12 Нм/А
Клас ізаляцыі: B
Дадатковыя часткі: скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Памер рамы: NEMA 34 (86 x 86 мм)
Даўжыня корпуса: 84,5 мм
Дыяметр вала: 14 мм
Колькасць вывадаў: 4
Даўжыня патокаў: 300 мм
Датчык: датчык Хола
Кадавальнік: 1000PPR
Вага: 1,9 кг
| Правады Bldc Motors | Правады датчыка Хола | ||||||
| У | В | В | +5 В пастаяннага току |
GND | Ху |
Хв | Гв |
| Жоўты | Зялёны | Сіні | Чырвоны | Чорны | Прывітанне |
Зялёны | Сіні |
| Напружанне энкодэра Vcc (+5 В) | EGND-кадавальнік Grand(0V) | EA-Encoder A фазавы ўваход | Уваход фазы EB-Encoder B | Уваход фазы Z EZ-Encoder |
| ЧЫРВОНЫ | ЧОРНЫ | ЗЯЛЁНЫ | СІНІ | ЖОЎТЫ |
Агульныя характарыстыкі |
|
| Пункт | Спецыфікацыя |
| Намоточный тып | Дэльта |
| Вугал эфекту Хола | Электрычны кут 120 градусаў |
| Вал скончыўся | 0,025 мм |
| Радыяльная гульня | 0,02 мм пры 450 г |
| Скончыць гульню | 0,08 мм пры 450 г |
| Макс.радыяльная сіла | 220N@20 мм ад фланца |
| Макс. восевая сіла | 60N |
| Клас ізаляцыі | Клас В |
| Дыэлектрычная трываласць | 500 В пастаяннага току на працягу адной хвіліны |
| Супраціў ізаляцыі | Мін. 100 МОм, 500 В пастаяннага току |
| Электрычныя характарыстыкі | ||
| мадэль | / |
JK86BLS71 |
| Фаза | / | 3 |
| палякі | / | 4 |
| Намінальнае напружанне | vdc | 48 |
| Намінальная хуткасць | абаротаў у хвіліну |
3000 |
| Намінальны крутоўны момант | Нм | 0.7 |
| Намінальны ток | А | 6.3 |
| Намінальная магутнасць | В | 220 |
| Канстанта крутоўнага моманту | Нм/А | 0.12 |
| Даўжыня цела | мм | 84.5 |
| Вага | кг | 1.9 |
| Датчык | / | Мядовы калодзеж |
| Кадавальнік | / | 1000 PPR |
| Клас ізаляцыі | / | Б |
| Клас ізаляцыі | / | IP30 |
| Тэмпература захоўвання | ℃ | -25~+70℃ |
| Працоўная тэмпература | ℃ | -15~+50℃ |
| Працоўная вільготнасць | RH | 85% адноснай вільготнасці або менш (без кандэнсацыі) ≤85% адноснай вільготнасці |
| Працоўнае асяроддзе | / | На вуліцы (без прамых сонечных прамянёў), без каразійнага газу, без гаручага газу, без алейнага туману, без пылу |
| Вышыня над узроўнем мора | м | 1000 метраў ці менш |
Матор, скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Металічныя шківы
Пластыкавы шкіў
рыштунак
Штыфт вала
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Полы вал
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Адзіная кватэра
Двайны флэт
Ключавы вал
Кабелі
Фланец
Вал
Шрубавы стрыжань
Outter Runner
Бесядзерныя рухавікі пастаяннага току
Чарвячны рэдуктар
Агульная перадача
Планетарная шасцярня
Тормаз
Убудаваны драйвер
Вадзіцелі
© АЎТАРСКАЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD УСЕ ПРАВЫ ЗАХОЖАНЫ.