JK86BLS71 s brzdou
Jkongmotor
3000 ot./min
8 palíc
Nema34 (86 mm)
48 V
10 ks
| Dostupnosť: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 34 86mm 48v 8pólová brzda s okrúhlou hlavou bezkartáčový jednosmerný motor (JK86BLS71) s rýchlosťou 3000 otáčok za minútu a rozmermi 86x86x84.5mm. Má 8 vodičov (3 vodiče pre motory, 5 vodičov pre hallsensor), 0,7Nm 6,3A a 220W. Pre viac rôznych požiadaviek na bldc motory (ako je prevodovka, brzda, enkodér alebo integrované motory) nás prosím kontaktujte!!!
Typ: 48v Nema 34 86mm bezkomutátorový jednosmerný motor s okrúhlou hlavou s brzdou
Názov modelu: JK86BLS71
Počet fáz: 3
Počet Poliakov: 8
Menovité otáčky: 3000 ot./min
Menovitý krútiaci moment: 0,7 Nm
Menovitý prúd: 6,3A
Menovitý výkon: 220W
Maximálny krútiaci moment: 2,1 Nm
Špičkový prúd: 19A
Zadná EMF: 13V/Krpm
Konštantný krútiaci moment: 0,12 Nm/A
Zotrvačnosť rotora: 800 g.cm2
Trieda izolácie: B
Izolačný odpor: 100MΩ Min pri 500VDC
Dielektrická sila: 500VAC po dobu 1 minúty
Vhodný ovládač: BLD750
Voliteľné diely: prevodovka, kódovač, brzda, integrovaný ovládač...
Veľkosť rámu: Nema 34 (86 x 86 mm)
Dĺžka tela: 84,5 mm
Priemer hriadeľa: 12,7 mm
Počet zvodov: 8
Dĺžka vodičov: 300 mm
Senzor: Hallov senzor
Hmotnosť: 1,9 kg
| Drôty motorov Bldc | Drôty Hallovho snímača | ||||||
| U | V | W | +5 V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žltá | Zelená | Modrá | Červená | Čierna | Yello |
Zelená | Modrá |
Všeobecné špecifikácie |
|
| Položka | Špecifikácia |
| Typ navíjania | Delt |
| Uhol Hallovho efektu | 120 stupňový elektrický uhol |
| Dobeh hriadeľa | 0,025 mm |
| Radiálna hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončiť hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiálna sila | 220N@20mm od príruby |
| Max. axiálna sila | 60N |
| Trieda izolácie | trieda B |
| Dielektrická pevnosť | 500 V DC po dobu jednej minúty |
| Izolačný odpor | 100 MΩ min., 500 V DC |
| Elektrická špecifikácia | ||
| Model | / |
JK86BLS71 s brzdou |
| Fáza | / | 3 |
| Poliaci | / | 8 |
| Menovité napätie | vdc | 48 |
| Hodnotená rýchlosť | ot./min |
3000 |
| Menovitý krútiaci moment | Nm | 0.7 |
| Rated Current | A | 6.3 |
| Menovitý výkon | W | 220 |
| Špičkový krútiaci moment | Nm | 2.1 |
| Špičkový prúd | A | 19 |
| Späť EMF | V/Krpm | 13 |
| Konštantný krútiaci moment | Nm/A | 0.12 |
| Zotrvačnosť rotora | g.cm2 | 800 |
| Dĺžka tela | mm | 84.5 |
| Hmotnosť | kg | 1.9 |
| Senzor | / | Med-no |
| Trieda izolácie | / | B |
| Trieda izolácie | / | IP30 |
| Skladovacia teplota | ℃ | -25~+70℃ |
| Prevádzková t | ℃ | -15~+50℃ |
| Pracovná vlhkosť | RH | 85 % RH alebo menej (žiadna kondenzácia) ≤ 85 % RH |
| Pracovné prostredie | / | Vonkajšie (žiadne priame slnečné svetlo), žiadny korozívny plyn, žiadny horľavý plyn, žiadna olejová hmla, žiadny prach |
| Nadmorská výška | m | 1000 metrov alebo menej |
Motor, prevodovka, kódovač, brzda, integrovaný ovládač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Výstroj
Hriadeľový čap
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Dutý hriadeľ
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Samostatný byt
Dvojitý plochý
Kľúčový ý hriadeľ
Káble
Príruba
Hriadeľ
Skrutkovacia tyč
Vonkajší bežec
Bezdrôtové jednosmerné motory
Šneková prevodovka
Common Gear
Planetárna výbava
Brzda
Vstavaný ovládač
Vodiči
Pripojenia vodičov série JK86BLS.pdf
JK86BLS71 Výkonová krivka krútiaceho momentu.bmp
© OPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.