JK110BLS125 ar bremzēm
Jkongmotor
3000 apgr./min
8 stabi
Nema42 (110 mm)
310V
10 gab
| Pieejamība: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 42 310v bremžu brushless bldc līdzstrāvas motors (JK110BLS125) ar 3000 apgr./min ātrumu un izmēru 110x110x209mm. Tam ir 8 vadi (3 vadi motoriem, 5 vadi Hallsensoram), 6.6Nm 7.7A un 3HP 2000W. Lai iegūtu vairāk dažādu bldc motoru prasību (piemēram, pārnesumkārba, bremzes, kodētājs vai integrētie motori), lūdzu, sazinieties ar mums!!!
Tips: Nema 42 310V 110mm bezsuku līdzstrāvas motors ar bremzi
Modeļa nosaukums: JK110BLS125
Fāzes skaits: 3
Stabu skaits: 8
Nominālais ātrums: 3000 apgr./min
Nominālais griezes moments: 6,6 Nm
Nominālā strāva: 7,7A
Nominālā jauda: 2070W
Bez slodzes Strāva: 1A
Aizmugures EMF: 88.6V/Krpm
Griezes momenta konstante: 0,845 Nm/A
Izolācijas klase: B
Maks. radiālais spēks: 300N@20mm no atloka
Maks. aksiālais spēks: 70N
Izolācijas pretestība: 100MΩ Min @500VDC
Dielektriskā izturība: 1200 VDC uz 1 minūti
Piemērots vadītājs: BLD1100
Papildu daļas: pārnesumkārba, kodētājs, bremzes...
Rāmja izmērs: Nema 42 (110 x 110 mm)
Korpusa garums: 209 mm
Vārpstas diametrs: 20 mm
Potenciālo pirkumu skaits: 8
Vadu garums: 300 mm
Sensors: Hall sensors
Svars: 8,5 kg
| Bldc Motors vadi | Halles sensoru vadi | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Dzeltens | Zaļš | Zils | Sarkans | Melns | Yello |
Zaļš | Zils |
Vispārīgās specifikācijas |
|
| Vienums | Specifikācija |
| Tinuma veids | Zvaigzne |
| Zāles efekta leņķis | 120 grādu elektriskais leņķis |
| Beigusies vārpsta | 0,025 mm |
| Radiālā spēle | 0,02mm@450g |
| Beigt atskaņošanu | 0.08mm@450g |
| Maksimālais radiālais spēks | 300N@20mm no atloka |
| Maks. aksiālais spēks | 70 N |
| Izolācijas klase | B klase |
| Dielektriskā izturība | 1200 VDC uz vienu minūti |
| Izolācijas pretestība | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektriskā specifikācija | ||
| Modelis | / |
JK110BLS125 ar bremzēm |
| Fāze | / | 3 |
| Poļi | / | 8 |
| Nominālais spriegums | vdc | 310 |
| Nominālais ātrums | apgr./min |
3000 |
| Nominālais griezes moments | Nm | 6.6 |
| Nominālā strāva | A | 7.7 |
| Nominālā jauda | W | 2070 |
| Nav slodzes strāvas | A | 1 |
| Atpakaļ EMF | V/Krpm | 88.6 |
| Griezes momenta konstante | Nm/A | 0.845 |
| Ķermeņa garums | mm | 209 |
| Svars | kg | 8.5 |
| Sensors | / | Honey-well |
| Izolācijas klase | / | B |
| Izolācijas klase | / | IP30 |
| Uzglabāšanas temperatūra | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Darba temperatūra | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Darba mitrums | RH | 85% RH vai mazāk (nav kondensāta) ≤85% RH |
| Darba vide | / | Ārā (bez tiešiem saules stariem), bez kodīgas gāzes, bez uzliesmojošas gāzes, bez eļļas miglas, bez putekļiem |
| Augstums virs jūras līmeņa | m | 1000 metri vai mazāk |
Motors, pārnesumkārba, kodētājs, bremzes, integrētais vadītājs...
Metāla skriemeļi
Plastmasas skriemelis
Gear
Vārpstas tapa
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Doba vārpsta
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Vienvietīgs dzīvoklis
Divstāvu dzīvoklis
Atslēgas vārpsta
Kabeļi
Atloks
Vārpsta
Skrūves stienis
Ārējais skrējējs
Bezvada līdzstrāvas motori
Tārpu pārnesumkārba
Kopējais rīks
Planētu rīki
Bremze
Iebūvēts draiveris
Šoferi
© AUTORTIESĪBAS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISAS TIESĪBAS AIZTURĒTAS.