Motor hossza: 78mm / 98mm / 118mm / 138mm
Névleges feszültség: 48V
80BLS kerek fejű, kefe nélküli BLDC egyenáramú motor
Jkongmotor
80 mm
3 fázisú
48V
10 db
| Elérhetőség: | |
|---|---|
Általános előírások |
|
| Tétel | Specifikáció |
| Tekercselés típusa | Csillag |
| Hall hatásszög | 120 fokos elektromos szög |
| A tengely kifogyott | 0,025 mm |
| Radiális játék | 0,02mm@450g |
| Hosszirányú holtjáték | 0,08mm@450g |
| Max.sugárirányú erő | 115N@10mm a karimától |
| Max. axiális erő | 45N |
| Szigetelési osztály | B osztály |
| Dielektromos szilárdság | 500VDC egy percig |
| Szigetelési ellenállás | 100MΩ Min., 500VDC |
| Modell sz. | Névleges feszültség | Motor hossza | Jelenlegi | Névleges teljesítmény | Rotor tehetetlensége | Névleges nyomaték | Névleges sebesség | Súly |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | Fordulat |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motors vezetékek | Hall érzékelő vezetékek | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sárga | Zöld | Kék | Piros | Fekete | Yello |
Zöld | Kék |

Csatlakozók, sebességváltó, jeladó, fék, integrált meghajtó...
Fém csigák
Műanyag szíjtárcsa
Felszerelés
Tengelycsap
Menetes tengely
Paneltartó
Üreges tengely
Menetes tengely
Paneltartó
Egyágyas lakás
Dual Flat
Kulcstengely
Kábelek
Karimák
Tengely
Vezető csavarrúd
Kódolók
Fékek
Sebességváltók
Motor készletek
Integrált illesztőprogramok
Testreszabottabb
JK80BLS sorozatú vezetékek csatlakozásai.pdf
JK80BLS01 Tartónyomaték-teljesítmény görbe.bmp
© SZERZŐI JOGOK 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD MINDEN JOG FENNTARTVA.