JK110BLS50 με φρένο
Jkongmotor
3000 σ.α.λ
8 πόλοι
Nema42 (110 χλστ.)
310V
10 τεμ
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
Κινητήρας Jkongmotor Nema 42 310v brushless brake bldc dc (JK110BLS50) με ταχύτητα 3000Rpm και μέγεθος 110x110x134mm. Διαθέτει 8 καλώδια (3 καλώδια για κινητήρες, 5 καλώδια για αισθητήρα χωλ), 2,38 Nm 2,7A και 1HP 750W. Για περισσότερες διαφορετικές απαιτήσεις κινητήρων bldc (όπως κιβώτιο ταχυτήτων, φρένο, κωδικοποιητής ή ενσωματωμένοι κινητήρες), επικοινωνήστε μαζί μας!!!
Τύπος: Μητέρα συνεχούς ρεύματος χωρίς ψήκτρες Nema 42 310V 110mm με Φρένο
Όνομα μοντέλου: JK110BLS50
Αριθμός Φάσης: 3
Αριθμός Πολωνών: 8
Ονομαστική ταχύτητα: 3000rpm
Ονομαστική ροπή: 2,38 Nm
Ονομαστικό ρεύμα: 2,7A
Ονομαστική ισχύς: 1HP 750W
Χωρίς φορτίο Ρεύμα: 0,5A
EMF πίσω: 91,1 V/Krpm
Σταθερά ροπής: 0,87 Nm/A
Κατηγορία μόνωσης: Β
Μέγ. ακτινική δύναμη: 300N@20mm από τη φλάντζα
Μέγ. αξονική δύναμη: 70Ν
Αντίσταση μόνωσης: 100MΩ Min @500VDC
Διηλεκτρική ισχύς: 1200 VDC για 1 λεπτό
Κατάλληλο πρόγραμμα οδήγησης: BLD1100
Προαιρετικά εξαρτήματα: Κιβώτιο ταχυτήτων, Κωδικοποιητής, Φρένο...
Μέγεθος πλαισίου: Nema 42 (110 x 110 mm)
Μήκος σώματος: 134mm
Διάμετρος άξονα: 20mm
Αριθμός δυνητικών πελατών: 8
Μήκος καλωδίων: 300mm
Αισθητήρας: Αισθητήρας Hall
Βάρος: 4,2 kg
| Σύρματα Bldc Motors | Καλώδια αισθητήρα Hall | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Κίτρινος | Πράσινος | Μπλε | Κόκκινος | Μαύρος | Γεια |
Πράσινος | Μπλε |
Γενικές Προδιαγραφές |
|
| Είδος | Προσδιορισμός |
| Τύπος περιέλιξης | Αστέρι |
| Γωνία εφέ Hall | Ηλεκτρική γωνία 120 μοιρών |
| Ο άξονας εξαντλήθηκε | 0,025 χλστ |
| Ακτινωτό παιχνίδι | 0,02mm@450g |
| Τέλος παιχνιδιού | 0,08mm@450g |
| Μέγιστη.ακτινική δύναμη | 300N@20mm από τη φλάντζα |
| Μέγ. αξονική δύναμη | 70Ν |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
| Διηλεκτρική αντοχή | 1200VDC για ένα λεπτό |
| Αντίσταση μόνωσης | Ελάχ. 100MΩ, 500VDC |
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | ||
| Μοντέλο | / |
JK110BLS50 με φρένο |
| Φάση | / | 3 |
| Πολωνοί | / | 8 |
| Ονομαστική τάση | vdc | 310 |
| Ωριαία ταχύτητα | σ.α.λ |
3000 |
| Ονομαστική ροπή | Nm | 2.38 |
| Ονομαστικό ρεύμα | ΕΝΑ | 2.7 |
| Ονομαστική ισχύς | W | 750 |
| Χωρίς ρεύμα φορτίου | ΕΝΑ | 0.5 |
| Πίσω EMF | V/Krpm | 91.1 |
| Ροπή σταθερά | Nm/A | 0.87 |
| Μήκος σώματος | mm | 134 |
| Βάρος | κιλά | 4.2 |
| Αισθητήρας | / | Μέλι-καλά |
| Κατηγορία μόνωσης | / | σι |
| Κατηγορία μόνωσης | / | IP30 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | ℃ | -25℃+70℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | ℃ | -15+50℃ |
| Υγρασία εργασίας | RH | 85% RH ή λιγότερο (χωρίς συμπύκνωση) ≤85% RH |
| Εργασιακό Περιβάλλον | / | Εξωτερικός χώρος (χωρίς άμεσο ηλιακό φως), χωρίς διαβρωτικό αέριο, χωρίς εύφλεκτο αέριο, χωρίς ομίχλη λαδιού, χωρίς σκόνη |
| Υψόμετρο | m | 1000 μέτρα ή λιγότερο |
Μοτέρ, κιβώτιο ταχυτήτων, κωδικοποιητής, φρένο, ενσωματωμένο πρόγραμμα οδήγησης...
Μεταλλικές Τροχαλίες
Πλαστική τροχαλία
Γρανάζι
Καρφίτσα άξονα
Άξονας με σπείρωμα
Βάση πάνελ
Κοίλος άξονας
Άξονας με σπείρωμα
Βάση πάνελ
Μονοκατοικία
Διπλό Επίπεδο
Άξονας κλειδιού
Καλώδια
Φλάντζα
Στέλεχος
Βιδωτή ράβδος
Outter Runner
Μοτέρ συνεχούς ρεύματος χωρίς πυρήνα
Κιβώτιο ταχυτήτων τύπου Worm
Κοινός εξοπλισμός
Planetary Gear
Φρένο
Ενσωματωμένο πρόγραμμα οδήγησης
Οδηγοί
© ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ΜΕ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ.