Μήκος κινητήρα: 58 mm / 71 mm / 84 mm / 98 mm / 125 mm
Ονομαστική τάση: 48V
Κινητήρας DC BLDC χωρίς ψήκτρες τετράγωνης κεφαλής Nema 34 86BLS
Jkongmotor
3000 σ.α.λ
8 πόλοι
Nema34 (86mm)
3 φάση
48V
10 τεμ
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
Γενικές Προδιαγραφές |
|
| Είδος | Προσδιορισμός |
| Τύπος περιέλιξης | Delt |
| Γωνία εφέ Hall | Ηλεκτρική γωνία 120 μοιρών |
| Ο άξονας εξαντλήθηκε | 0,025 χλστ |
| Ακτινωτό παιχνίδι | 0,02mm@450g |
| Τέλος παιχνιδιού | 0,08mm@450g |
| Μέγιστη.ακτινική δύναμη | 220N@20mm από τη φλάντζα |
| Μέγ. αξονική δύναμη | 60Ν |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 500VDC για ένα λεπτό |
| Αντίσταση μόνωσης | Ελάχ. 100MΩ, 500VDC |
| Μοντέλο Αρ. | Ονομαστική τάση | Μήκος κινητήρα | Ρεύμα | Ονομαστική ισχύς | Αδράνεια ρότορα | Ονομαστική ροπή | Ωριαία ταχύτητα | Βάρος |
| VDC | (L)mm | ΕΝΑ | W | g.cm² | Nm | σ.α.λ |
κιλά | |
| JK86BLS58 | 48 | 71 | 3 | 110 | 400 | 0.35 | 3000 | 1.5 |
| JK86BLS71 | 48 | 84.5 | 6.3 | 220 | 800 | 0.7 | 3000 | 1.9 |
| JK86BLS84 | 48 | 98 | 9 | 330 | 1200 |
1.05 | 3000 | 2.3 |
| JK86BLS98 | 48 | 111.5 | 11.5 | 440 | 1600 | 1.4 | 3000 | 2.7 |
| JK86BLS125 | 48 | 138.5 | 18 | 660 | 2400 | 2.1 | 3000 | 4 |
| Σύρματα Bldc Motors | Καλώδια αισθητήρα Hall | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Κίτρινος | Πράσινος | Μπλε | Κόκκινος | Μαύρος | Γεια |
Πράσινος | Μπλε |

Μοτέρ, κιβώτιο ταχυτήτων, κωδικοποιητής, φρένο, ενσωματωμένο πρόγραμμα οδήγησης...
Μεταλλικές Τροχαλίες
Πλαστική τροχαλία
Γρανάζι
Καρφίτσα άξονα
Άξονας με σπείρωμα
Βάση πάνελ
Κοίλος άξονας
Άξονας με σπείρωμα
Βάση πάνελ
Μονοκατοικία
Διπλό επίπεδο
Άξονας κλειδιού
Καλώδια
Φλάντζα
Στέλεχος
Βιδωτή ράβδος
Outter Runner
Μοτέρ συνεχούς ρεύματος χωρίς πυρήνα
Κιβώτιο ταχυτήτων τύπου Worm
Κοινός εξοπλισμός
Planetary Gear
Φρένο
Ενσωματωμένο πρόγραμμα οδήγησης
Οδηγοί
JK86BLS Series Wires Connections.pdf
© ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ΜΕ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ.