Duljina motora: 78 mm / 98 mm / 118 mm / 138 mm
Nazivni napon: 48V
80BLS BLDC istosmjerni motor s okruglom glavom bez četkica
Jkongmotor
80 mm
3 faze
48V
10 kom
| Dostupnost: | |
|---|---|
Opće specifikacije |
|
| Artikal | Specifikacija |
| Vrsta namota | Zvjezdica |
| Kut Hall efekta | Električni kut od 120 stupnjeva |
| Osovina istekla | 0,025 mm |
| Radijalna igra | 0,02 mm @ 450 g |
| Kraj igre | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radijalna sila | 115N@10mm od prirubnice |
| Maks. aksijalna sila | 45N |
| Klasa izolacije | Klasa B |
| Dielektrična čvrstoća | 500VDC za jednu minutu |
| Otpor izolacije | Min. 100 MΩ, 500 VDC |
| Model br. | Nazivni napon | Duljina motora | Trenutni | Nazivna snaga | Inercija rotora | Nazivni zakretni moment | Nazivna brzina | Težina |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | broj okretaja u minuti |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Žice Bldc motora | Žice Hallovog senzora | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žuta boja | zelena | Plava | crvena | Crna | ćao |
zelena | Plava |

Konektori, mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Metalne remenic
Plastična remenica
oprema
Zatik osovine
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Šuplje vratilo
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Samac Stan
Dvostruki stan
Osovina ključa
Kablovi
Prirubnice
Vratilo
Vodeći vijak
Koderi
Kočnice
Mjenjači
Kompleti motora
Integrirani upravljački programi
Više prilagođeno
JK80BLS Series Wires Connections.pdf
JK80BLS01 Krivulja izvedbe momenta držanja.bmp
© AUTORSKA PRAVA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD SVA PRAVA PRIDRŽANA.