JK110BLS03 Bil Encoder
Jkongmotor
3000rpm
8 arbli
Nema42 (110mm)
48V
10 Pcs
| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Jkongmotor 310v bla brushless bldc dc servo mutur (JK110BLS03) b'veloċità ta '3000Rpm u daqs 110x110x143mm, 5.0Nm u 1570W. Għal aktar rekwiżiti differenti ta' muturi bldc (bħal gearbox, brejk, encoder, jew muturi integrati), jekk jogħġbok ikkuntattjana!!!
Tip: 310v 110mm brushless dc servo mutur
Isem tal-Mudell: JK110BLS03
Numru ta 'Fażi: 3
Numru ta 'Poli: 8
Veloċità Rated: 3000Rpm
Torque Rated: 5.0Nm
Qawwa Rated: 1570W
Il-Kostanti tat-Torque: 0.89Nm/A
Klassi ta 'Insulazzjoni: B
Partijiet Fakultattivi: Gearbox, Encoder, Brejk, Sewwieq Integrat...
Daqs tal-qafas: NEMA 42 (110 x 110mm)
Tul tal-Korp: 143mm
Dijametru tax-xaft: 14mm
Numru ta 'Leads: 4
Tul taċ-ċomb: 300mm
Sensor: Sensor Hall
Encoder: 1000PPR
Piż: 5.8kg
| Bldc Motors Wajers | Wajers tas-Sensor tas-Sala | ||||||
| U | V | W | + 5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Isfar | Aħdar | Blu | Aħmar | Iswed | Yello |
Aħdar | Blu |
| Vultaġġ Vcc-Encoder (+5V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder A input tal-fażi | Input tal-fażi EB-Encoder B | Input tal-fażi EZ-Encoder Z |
| AĦMAR | ISWED | AĦDAR | BLUE | ISFAR |
Speċifikazzjonijiet Ġenerali |
|
| Oġġett | Speċifikazzjoni |
| Tip ta' tkebbib | Delt |
| Angolu tal-effett Hall | Angolu elettriku ta '120 grad |
| Xaft run out | 0.025mm |
| Play radjali | 0.02mm@450g |
| Tmiem il-logħob | 0.08mm@450g |
| Max.radial forza | 300N@20mm mill-ħanek |
| Max. forza assjali | 70N |
| Klassi ta 'insulazzjoni | Klassi B |
| Qawwa Dielettrika | 500VDC għal minuta |
| Reżistenza għall-iżolazzjoni | 100MΩ Min., 500VDC |
| Speċifikazzjoni Elettrika | ||
| Mudell | / |
JK110BLS03 |
| Fażi | / | 3 |
| Pollakki | / | 8 |
| Vultaġġ Rated | vdc | 310 |
| Veloċità Rated | rpm |
3000 |
| Torque Rated | Nm | 5.0 |
| Kurrent Rated | A | 5.6 |
| Qawwa Rated | W | 1570 |
| Kostanti tat-torque | Nm/A | 0.89 |
| Tul tal-Korp | mm | 143 |
| Piż | kg | 5.8 |
| Sensor | / | Għasel-tajjeb |
| Encoder | / | 1000PPR |
| Klassi ta' Insulazzjoni | / | B |
| Klassi ta' Insulazzjoni | / | IP30 |
| Temperatura tal-Ħażna | ℃ | -25~+70℃ |
| Temperatura operattiva | ℃ | -15~+50℃ |
| Umdità tax-Xogħol | RH | 85% RH jew inqas (l-ebda kondensazzjoni) ≤85% RH |
| Ambjent tax-Xogħol | / | Barra (l-ebda dawl tax-xemx dirett), l-ebda gass korrużiv, l-ebda gass li jaqbad, l-ebda ċpar taż-żejt, l-ebda trab |
| Altitudni | m | 1000 metru jew inqas |
Mutur, Gearbox, Encoder, Brejk, Sewwieq Integrat...
Taljoli tal-metall
Taljola tal-plastik
Irkaptu
Pin tax-xaft
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Xaft vojt
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Flat Uniku
Doppju Flat
Xaft taċ-ċavetta
Kejbils
Flanġ
Xaft
Virga tal-kamin
Outter Runner
Muturi Dc mingħajr qalba
Gearbox tad-dudu
Irkaptu Komuni
Gear Planetarju
Ibbrejkjar
Sewwieq Mibni
Sewwieqa
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD DRITTIJIET KOLLHA RISERVATI.