Tul tal-Mutur: 78mm / 98mm / 118mm /138mm
Vultaġġ nominali: 48V
80BLS Round Head Brushless BLDC DC Motor
Jkongmotor
80mm
3 fażi
48V
10 Pcs
| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Speċifikazzjonijiet Ġenerali |
|
| Oġġett | Speċifikazzjoni |
| Tip ta' tkebbib | Star |
| Angolu tal-effett Hall | Angolu elettriku ta '120 grad |
| Xaft run out | 0.025mm |
| Play radjali | 0.02mm@450g |
| Tmiem il-logħob | 0.08mm@450g |
| Max.radial forza | 115N@10mm mill-ħanek |
| Max. forza assjali | 45N |
| Klassi ta 'insulazzjoni | Klassi B |
| Qawwa Dielettrika | 500VDC għal minuta |
| Reżistenza għall-iżolazzjoni | 100MΩ Min., 500VDC |
| Mudell Nru. | Vultaġġ nominali | Tul tal-Mutur | Kurrenti | Qawwa nominali | Inerzja tar-rotor | Torque nominali | Veloċità ratata | Piż |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motors Wajers | Wajers tas-Sensor tas-Sala | ||||||
| U | V | W | + 5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Isfar | Aħdar | Blu | Aħmar | Iswed | Yello |
Aħdar | Blu |

Konnetturi, Gearbox, Encoder, Brejk, Driver Integrat...
Taljoli tal-metall
Taljola tal-plastik
Irkaptu
Pin tax-xaft
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Xaft vojt
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Flat Uniku
Doppju Flat
Xaft taċ-ċavetta
Kejbils
Flanġijiet
Xaft
Ċomb Invita Virga
Encoders
Brejkijiet
Gearboxes
Kits tal-Mutur
Sewwieqa Integrati
Aktar Personalizzat
JK80BLS Serje Wires Connections.pdf
JK80BLS01 Holding Torque prestazzjoni curve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD DRITTIJIET KOLLHA RISERVATI.