Fad Mótair: 78mm / 98mm / 118mm / 138mm
Voltas rátáilte: 48V
80BLS Ceann Babhta Mótar BLDC DC Brushless
Jkong mótair
80mm
3 chéim
48V
10 ríomhairí pearsanta
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Sonraíochtaí Ginearálta |
|
| Mír | Sonraíocht |
| Cineál foirceannadh | Réalt |
| Uillinn éifeacht halla | Uillinn leictreach 120 céim |
| Seafta rith amach | 0.025mm |
| Súgradh gathach | 0.02mm@450g |
| Cuir deireadh leis an imirt | 0.08mm@450g |
| Fórsa max.radial | 115N@10mm ón flange |
| uas. fórsa aiseach | 45N |
| Rang inslithe | Aicme B |
| Neart Tréleictreach | 500VDC ar feadh nóiméad amháin |
| Friotaíocht Inslithe | 100MΩ Min., 500VDC |
| Múnla Uimh. | Voltas rátáilte | Fad Mótair | Reatha | Cumhacht rátáilte | Táimhe Rotor | Casmhóiminte rátáilte | Luas rátáilte | Meáchan |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Sreanga Mótair Bldc | Sreanga Braiteoir Halla | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Buí | Glas | Gorm | Dearg | Dubh | Yello |
Glas | Gorm |

Nascóirí, giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite...
Pulóga Miotail
Pulley Plaisteacha
Fearas
Bioráin Seafta
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Seafta Hollow
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Maol Aonair
Flat Dual
Seafta Eochracha
Cáblaí
Flains
Seafta
Slat Scriú Luaidhe
Ionchódóirí
Coscáin
giarbhoscaí
Feisteáin Mótair
Tiománaithe Comhtháite
Níos Saincheaptha
Naisc Sreanga Sraith JK80BLS.pdf
JK80BLS01 Curve feidhmíochta chasmhóiminte a shealbhú.bmp
© CÓIPCHEART 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD GACH CEART AR FHORCHUR.